top of page

Okna

Okna to jeden z najważniejszych aspektów branych pod uwagę przy budowie domu. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientóww naszej ofercie znajdziecie Państwo okna w wielu systemach dopasowanych do potrzeb oraz oczekiwań:

Okna
DJI_0695-HDR.jpg

Salamander

Bluevolution 82 MD to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego. Specjalny system 6-cio komorowych profili o szerokości 82 mm w połączeniu z podwójnym lub potrójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanym standardowo 2-komorowym pakietem ciepłych szyb, pozwalają na konstruowanie okien, charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Dlatego okna w systemie bluEvolution 82 zapewniają najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej, a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu.

Veka

Softline 82 Konstrukcja profili Softline 82 MD charakteryzuje się niezwykle staranną i estetyczną linią projektową oraz 7-komorową konstrukcją. Dzięki temu osiąga bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (zarówno dla szyby, jak i dla całego okna).
Elegancka forma z lekko zaokrąglonym kształtem odpowiada z kolei za elegancję i najwyższej klasy design, czyniąc Softline 82 produktem niezwykłym pod każdym względem. Innowacyjna budowa powierzchni skrzydła dolega do uszczelki środkowej, zapewniając idealną szczelność. Specjalny potrójny układ uszczelek (zewnętrzna, środkowa, wewnętrzna) to idealna izolacja hałasu, zimna i wilgoci. Konstrukcja okna zawiera wzmocnienie stalowe zamknięte w ramie co wpływa na lepszą statykę i stabilność okna.

AF4I8584-2.jpg
276322124_5300734806644059_4284024205666685933_n.jpg

Aluplast

Intertec 85 to okna o głębokości zabudowy 85 mm. System posiada siedem komór w ościeżnicy i sześć komór w skrzydle. Specjalna środkowa, dwukomorowa płetwa uszczelniająca gwarantuję doskonałą izolacyjność termiczną profilu chroniąc przed deszczem i wiatrem co wpływaja na lepszą izolację. Możliwośc wykonania okien z 2 lub 3 uszczelkami. Niskie złożenia profili o szerokości 115 mm pozwala zwiększyć powierzchnię szyby, zapewniając tym samym dopływ większej ilości światła do pomieszczenia.

Drzwi zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. Odpowiednio dobrane podkreślają indywidualny styl architektoniczny. W swojej ofercie psiadamy szeroką ofertę, która pozwzoli sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Dzięki dużej gamie kolorystycznej oraz rodzajom wypełnienia drzwi będą idealnie dopasowane do potrzeb klientów.

Drzwi

Wikęd

Termo Prestige Lux to najwyższa linia drzwi zewnętrznych przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Zapewnia doskonałe parametry izolacyjne oraz akustyczne. Drzwi posiadają skrzydło o grubości 86 mm, 6 bolcy antywyważeniowych, automatycznie opadającą uszczelkę, windstopery w progu oraz ościeżnicę wypełnioną wkładem termoizolacyjnym. Wybierając ciepłe ościeżnice TERMO otrzymują Państwo trwały produkt najwyższej jakości, mając jednocześnie możliwość zróżnicowanej konfiguracji i połączenia drzwi z innymi elementami (naświetla, poszerzenia, łączniki kątowe i inne). Sprawdzona i pewna konstrukcja ościeżnic aluminiowych (w odróżnieniu od ościeżnic wykonanych ze stali czy drewna) cechuje się bezkonkurencyjną jakością, trwałością i bezpieczeństwem, których próżno szukać w zastępczych, pośrednich rozwiązaniach.

Zrzut ekranu 2022-06-25 o 23.04.39.png
Zrzut ekranu 2022-06-25 o 23.06.53.png

Optimum Termo

Konstrukcja skrzydła drzwi o grubości 76 mm. Drzwi posiadają 3 bole antywyważeniowe, ciepłą aluminiową ościeżnicę, zawiasy 3D regulowane w trzech płaszczyznach, ciepły próg z przegrodą termiczną. Wybierając drzwi zewnętrzne do Twojej inwestycji, warto otworzyć się na nowe. Dziesiątki różnorodnych wzorów – od klasycznej stylistyki, po pionierskie rozwiązania wizualne. To wszystko w tysiącach możliwych kombinacji – tak, aby idealnie wpasować się w Twoją indywidualną koncepcję. Istnieje mozliwość zakupu drzwi z ościeżnicą stalową.

Premium Termo
Konstrukcja oparta na 54 mm skrzydle drzwiowym oraz ościeżnicy Termo. Skrzydło drzwiowe z uszczelką wypełnione pianką poliuretanową oraz rakiakiem z drewna klejonego. Drzwi posiadają zawiasy 3D, próg PVC lub ALU z uszczelką, 3 bolce antywyważeniowe oraz szczotkę doszczelniającą. Istnieje mozliwość wykonania drzwi z ośćieżnicą stalową.

Normal
Konstrykcja oparta na 54 mm skrzydle, najlepiej sprawdzi się w mieszkaniach lub podobnych inwestycjach. Drzwi wypełnione spienionym polistyrenem, posiadają 3 bolce antywyważeniowe, regulację języka, próg aluminiowy z uszczelką.

Zrzut ekranu 2022-06-25 o 23.08.23.png
Zrzut ekranu 2022-06-25 o 23.10.10.png

Wiśniowski

Creo - to aluminiowe drzwi zewnętrzne, są idealnym rozwiazaniem dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz możliwość dopasowania do własnej wizji budynku. Skrzydło drzwi o grubości 77 mm z panelem obustronnie nakładkowym. Drzwi posiadają zamek trzypunktowy,uchwyty ze stali nierdzewnej, zawiasy rolkowe oraz próg z przegrodą termiczną. Całą powierzchnie skrzydła pokrywają wysokiej jakości blachy aluminiowe, powierzchnia skrzydła zlicowana jest z oscieżnicą tworząc elegancki design.

Nova - to aluminiowo-stalowe drzwi zewnetrzne posiadające świetne parametry techniczne. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej oraz dużej możliwości zastosowania wzorów, dopasują Państwo drzwi do swoich potrzeb. Skrzydło drzwi wykonane z ramiaka z drewna klejonego o grubości 78 mm. Ościeżnica aluminiowa z kształtowników trzykomorowych. Drzwi posiadają zamek trzypunktowy, 3 zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach,6 bolców antywyważeniowych. Skrzydło wykonane jest z blachy stalowej, wypełnione ekstrudowaną pianą PU.

Zrzut ekranu 2022-06-25 o 23.12.15.png

Bramy

Brama garażowa to zwykle największy element stolarki otworowej na inwestycji. Budując dom warto zadbać o to, by była dopasowana standardem cieplnym do energooszczędnych okien oraz drzwi. W swojej ofercie posiadamy bramy segmentowe, roletowe oraz uchylne. Różni je sposób otwierania oraz parametr izolacji termicznej. Bogata oferta bram pozwala Naszym Klientom świadomie podejmować decyzje zakupowe.

Bramy
Zrzut ekranu 2022-06-25 o 22.29.13.png

Wiśniowski

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. 

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

Zrzut ekranu 2022-06-25 o 22.34.23.png
Zrzut ekranu 2022-06-25 o 22.39.45.png

PRIME to uniwersalna stylistyka, która daje poczucie komfortu, wysokiej wartości i nowoczesnego luksusu. W ten sposób PRIME wyznacza nową filozofię designu w swojej kategorii. Projekt PRIME zawiera najważniejsze cechy, które można zdefiniować jako swoisty minimalizm – oszczędność linii i syntezę formy, które odzwierciedlają postawę estetyczną, charakterystyczną dla nowoczesnej myśli architektonicznej. Forma PRIME z pozoru staje się tłem. Idealnie zaprojektowana od wewnątrz zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i bogactwem wykończeń osłaniających ruchome elementy bramy. Każdy szczegół jest bezbłędnie dopracowany, potwierdzając ciągłość myśli projektantów i stanowiąc absolutną esencję designu.

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu. Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Zrzut ekranu 2022-06-25 o 22.49.06.png
Zrzut ekranu 2022-06-25 o 22.53.21.png

Bramy roletowe
Rolowane bramy garażowe zyskały zaufanie klientów ze względu na swoją funkcjonalność. Znalazły zastosowanie nie tylko jako wykończenie budynku mieszkalnego, ale również w budynkach przemysłowych.

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Charakterystyka:

  • kurtyna wykonana z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową

  • w skrajnym dolnym profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża

  • kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych i nawija się na wał nawojowy

  • prowadnice aluminiowe montowane wzdłuż bocznych krawędzi otwor

  • prowadnice wyposażone w uszczelki szczotkowe

  • siłownik rurowy zamontowany w wale nawojowym

bottom of page