DJI_0097-2.jpg

ODDZIAŁ SUSZEC

ul. Pszczyńska 63
43-267 Suszec
tel. 32 44 88 190
fax. 32 44 88 191
e-mail: suszec@cyron.pl

Godziny otwarcia:
Pn–Pt.: 7.00 -16.00
Sobota: 7.00–13.00

Oddział Suszec

Skład budowlany PSB Cyroń Suszec

 

Skład budowlany PSB Cyroń w Suszcu na ulicy Pszczyńskiej 63 oferuje niezbędne materiały do budowy i remontu domu. Oddział PSB Cyroń w Suszcu to wyspecjalizowany skład budowlany do obsługi przede wszystkim firm wykonawczych oraz indywidualnych klientów przy wykończeniach domu. Skład budowlany przystosowany jest do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Duży wybór materiałów w składzie budowlanym

Posiadamy w ofercie od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy produktów wyspecjalizowanych do prac budowlanych, dostępnych od ręki w składzie budowlanym w Suszcu na ulicy Pszczyńskiej 63. Do najpopularniejszych produktów budowlanych należą materiały takie jak: pustaki, beton komórkowy, wełny i styropiany do izolacji termicznej, sucha zabudowa oraz różnego rodzaju farby, gipsy, tynki. Ponadto znajdziesz tu okna, bramy, ogrodzenia, kostkę brukową niezbędne do wykończenia frontu budynku i jego otoczenia. Wszystkie te elementy są niezwykle istotne, dlatego warto zainwestować w najlepszej jakości materiały, by być zadowolonym z efektów na długie lata.

 

Najwyższej jakości materiały w składzie budowlanym w Suszcu

 

Potwierdzona wieloletnim doświadczeniem najwyższa jakość produktów w składzie budowlanym PSB Cyroń, od wielu lat zdobywa zaufanie klientów w całej Polsce. Jakość materiałów i narzędzi jest niezwykle istotna, gdyż od niej zależy końcowy efekt oraz trwałość wykorzystanych rozwiązań i technologii. Dlatego firma PSB Cyroń i skład budowlany w Suszcu współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami. Należą do nich między innymi:

    • Bruk-Bet

    • Nida

    • Koelner

    • Ceresit

    • Kreisel

    • Beko

oraz wiele innych.

 

Porady specjalistów w składzie budowlanym w Suszcu

 

Budowa i remont budynków to duże wzywanie. Niezwykle istotną kwestią jest odpowiedni wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych. To od ich jakości zależy efekt końcowy i trwałość. Dlatego w naszym składzie budowlanym w Suszcu możesz zasięgnąć porady eksperta, by wybrać odpowiedni produkt.