top of page

Skład budowlany PSB Cyroń Suszec

Skład budowlany PSB Cyroń w Suszcu na ulicy Pszczyńskiej 63 oferuje niezbędne materiały do budowy i remontu domu. Oddział PSB Cyroń w Suszcu to wyspecjalizowany skład budowlany do obsługi przede wszystkim firm wykonawczych oraz indywidualnych klientów przy wykończeniach domu.

 

Skład budowlany przystosowany jest do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Duży wybór materiałów w składzie budowlanym

DJI_0121-HDR.jpg
DJI_0125-HDR.jpg

Nasza oferta

Posiadamy w ofercie od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy produktów wyspecjalizowanych do prac budowlanych, dostępnych od ręki.

Do najpopularniejszych produktów budowlanych należą materiały takie jak: pustaki, beton komórkowy, wełny i styropiany do izolacji termicznej, sucha zabudowa oraz różnego rodzaju farby, gipsy, tynki. Ponadto znajdziesz tu okna, bramy, ogrodzenia, kostkę brukową niezbędne do wykończenia frontu budynku i jego otoczenia. Wszystkie te elementy są niezwykle istotne, dlatego warto zainwestować w najlepszej jakości materiały, by być zadowolonym z efektów na długie lata.

Najwyższej jakości materiały

Potwierdzona wieloletnim doświadczeniem najwyższa jakość produktów w składzie budowlanym PSB Cyroń, od wielu lat zdobywa zaufanie klientów w całej Polsce. Jakość materiałów i narzędzi jest niezwykle istotna, gdyż od niej zależy końcowy efekt oraz trwałość wykorzystanych rozwiązań i technologii. Dlatego firma PSB Cyroń i skład budowlany w Suszcu współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami. Należą do nich między innymi:

    • Bruk-Bet

    • Nida

    • Koelner

    • Ceresit

    • Kreisel

    • Beko

oraz wiele innych.

DJI_0126.jpg
DJI_0168-HDR.jpg

Budownictwo mieszkalne

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę. Możesz też przeciągać i upuszczać w każdym miejscu na stronie.


To świetne miejsce, aby zamieścić dłuższy tekst na temat Twojej firmy lub usług. Wykorzystaj tę przestrzeń i podaj więcej informacji na temat Twojej działalności. Opisz swój zespół i oferowane usługi.

Suszec

PSB CYROŃ-ODDZIAŁ

Cyroń Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 63

43-267 Suszec

GODZINY OTWARCIA

Pn–Pt.: 7.00 -16.00

Sobota: 7.00–13.00

tel. 32 44 88 190
e-mail: suszec@cyron.pl

KIEROWNIK ODDZIAŁU

MAŁGORZATA BRZOSKA

Kierowniczka oddziału

tel. 724-777-806

mail: malgorzata.brzoska@cyron.pl

KIEROWNIK D.S. INWESTYCJI

TOMASZ BORKOWSKI

Kierownik d.s. inwestycji

tel. 724-777-805
mail: tomasz.borkowski@cyron.pl

KONTAKT Z PRZEDSTAWICIELEM

ADAM KOŚCIELNY

Przedstawiciel handlowy

tel. 726-777-881

mail: adam.koscielny@cyron.pl

TOMASZ MACIEJOK

Przedstawiciel handlowy

ds. stolarki otworowej

tel. 726-777-882
mail: tomasz.maciejok@cyron.pl

Kontakt
bottom of page