DJI_0515-HDR.jpg

ODDZIAŁ ZABŁOCIE

ul. Bielska 54
43-246 Zabłocie/Strumień
tel. 33 857 01 84
fax. 33 857 09 10
e-mail: zablocie@cyron.pl

Godziny otwarcia:
Pn – Pt.: 7.00 -16.00
Sobota: 7.00 – 13.00

Oddział Zabłocie

Skład budowlany PSB Cyroń w Zabłociu

 

Skład budowlany firmy PSB Cyroń znajdujący się na ulicy Bielskiej 54 oferuje pełen zakres materiałów budowlanych niezbędnych przy tworzeniu różnych inwestycji. Firma PSB Cyroń specjalizuje się w wyposażaniu firm wykończeniowych i budowlanych oraz sprzedaży produktów dla klientów indywidualnych. Asortyment składu budowlanego w Zabłociu obejmuje zarówno produkty potrzebne do wykończenia mieszkania jak i materiały niezbędne do wylania fundamentów.

 

Materiały budowlane w PSB Zabłocie

 

W składzie budowlanym w Zabłociu posiadamy materiały i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia kompleksowych prac budowlanych takie jak tynki, czy gipsy, a także te które pomogą zadbać o posesje wokół domu jak ogrodzenia, kostkę brukową, kruszywo. W składzie budowlanym w Zabłociu oferujemy również akcesoria niezbędne do wykonania instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, które podstawowy element każdego budynku. Dzięki odpowiednim akcesoriom i narzędziom dostępnym od ręki w PSB Zabłocie wszelkie inwestycje budowlano-remontowe oraz związane z aranżacją przestrzeni przebiegają sprawnie, a także zagwarantują trwałość na długie lata. 

 

Najlepsi producenci w PSB Cyroń w Zabłociu

 

Budowa, remont, czy renowacja budynków to nie lada wyzwanie. Kwestia odpowiedniego doboru materiałów budowlanych i wykończeniowych jest bardzo ważna, ponieważ to od ich jakości i solidności zależy końcowy efekt oraz trwałość wykorzystanych technik. Dlatego w naszym składzie budowlanym w Zabłociu korzystamy tylko z produktów sprawdzonych marek takich jak:

    • Wiśniowski

    • Bruk-Bet

    • Fakro

    • Velux

    • Dekoral 

    • Beko

    • Krause

    • Atlas

 

Najlepszy wybór produktów w PSB Cyroń w Zabłociu

 

By być spokojnym, że zakupione materiały i narzędzia budowlane, czy wykończeniowe będą dobrze pełniły wyznaczoną funkcję warto zasięgnąć porady fachowca. W składzie budowlanym w Zabłociu oferujemy wsparcie fachowców w wyborze materiałów.