top of page

BUDOWANIE TO NASZA PASJA

Dla nas liczy się przede wszystkim jakość

PROFESJONALIZM
I WYGODA

Do obsługi firm wykonawczych, budowy domów i obiektów przemysłowych zatrudniamy wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych z fachową wiedzą.
Zapewniają oni:

  • fachowe doradztwo podczas całego okresu budowy

  • sporządzanie ofert, zamówień i dokumentów sprzedaży

  • monitorowanie dostaw i pilnowanie terminów realizacji

  • dojazd do klienta na budowę.

 

Decydując się na obsługę poprzez przedstawiciela handlowego zyskujesz:

  • oszczędność finansową - kupując kompleksowo można liczyć na znaczne rabaty

  • oszczędność w czasie  - od początku do końca kontaktujesz się tylko z jedną osobą, która jest w temacie, a także jest osobą mobilną i w każdej chwili może podjechać na budowę uzgodnić szczegóły

Doświadczenie

Historia firmy Cyroń sięga roku 1988, kiedy to właściciel Jan Cyroń założył przedsiębiorstwo o nazwie PHU Jan Cyroń. W roku 2002 przekształciło się ono w spółkę Cyroń Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Młyńskiej 4.

Szeroka oferta i atrakcyjne ceny

Jesteśmy przedstawicielem wielu firm, prowadzimy składy fabryczne, a także jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami producentów materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, a także narzędzi.

 

Wieloletnia współpraca ze znaczącymi producentami owocuje tym, że firma nasza może zaoferować swoim klientom towary najwyższej jakości za najniższą cenę.

Zobacz ofertę

Nasza flota

Własny transport

Posiadamy szeroką flotę liczącą 24 nowoczesne samochody przystosowane do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych, sypkich i opałowych. Każdy z naszych oddziałów posiada własny transport co pozwala na szybką i sprawną obsługę klienta. Materiały pakowane na paletach dostarczamy samochodami wyposażonymi w dźwigi HDS. Rozładunek nawet do wysokości 9m.

 

Dostawy do oddziałów oraz transport od producentów realizowany jest przy pomocy samochodów z naczepami. Pozwala to maksymalnie obniżyć koszty transportu, co przekłada się także na późniejszą cenę oferowanych materiałów.

DJI_0662-HDR.jpg
bottom of page