top of page
Ogrodzenie.jpg

Ogrodzenia

Ogrodzenie jest wizytówką Twojego domu. Powinno być dopasowane do stolarki okiennej i drzwiowej, bramy garażowej, a także elewacji. Jest to bardzo ważny element posesji, gdyż poza funkcją dekoracyjną pełni też funkcję ochronną. W bardzo wyraźny sposób wyznacza ono granice działki i stanowi pierwszą barierę ochronną przed intruzami. Dlatego właśnie w składzie budowlanym w Czechowicach Dziedzicach oferujemy ogrodzenia, które nie tylko zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa, ale będą stanowić także istotny element estetyczny.

 

Odpowiednie ogrodzenie dla Twojego domu

 

W naszym asortymencie w Czechowicach posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, które idealnie dopasujesz do swojej posesji. Płoty różnią się między innymi materiałem wykonania. Najbardziej popularne są ogrodzenia metalowe, betonowe i drewniane. Różnią się także stylem. Posiadamy zarówno ogrodzenia nowoczesne, o szarym kolorze i geometrycznych kształtach oraz klasyczne ogrodzenia ze zdobieniami. Niezależnie od tego na jaki typ się zdecydujesz, płot powinien zapewniać trwałość i być odpowiednio dopasowany do terenu.

 

Duży wybór ogrodzeń

 

W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy różnego rodzaju ogrodzenia i inne elementy systemu ogrodzeniowego, które dzięki swojej odporność na czynniki zewnętrzne będą służyć przez wiele lat. W składzie budowlanym w Czechowicach-Dziedzicach znajdziesz między innymi:

  • Przęsła ogrodzeniowe - są to elementy ogrodzenia, często wykorzystywane ze względu na łatwość montażu i przystępną cenę. Dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach, co pozwoli Ci na budowę ogrodzenia, spełniającego Twoje wymagania

  • Bramy ogrodzeniowe - występują w dwóch wariantach- dwuskrzydłowe i przesuwne oraz różnych kolorach i wysokościach. Niezależnie od tego który wybierzesz, brama ogrodzeniowa powinna być odpowiednio dopasowana  do ogrodzenia.

  • Furtki - jest to kolejny element ogrodzenia, komponujący się z bramą wjazdową, ogrodzeniem i terenem posesji. Wykonane są z różnych materiałów np. Deski, pręty lub profile

  • Pustaki ogrodzeniowe - jest to świetne rozwiązanie zarówno dla prostych, modernistycznych form, jak i budownictwa tradycyjnego. Pustaki ogrodzeniowe stosowane mogą być jak słupki, dzięki czemu wykończyć je można drewnem, stalą, różnymi formami kutymi, jak i szkłem. Daje to bardzo wiele możliwości i pozwala idealnie dopasować ogrodzenie do otoczenia.

 

Zaufani producenci ogrodzeń

 

W składzie budowlanym w Czechowicach- Dziedzicach posiadamy ogrodzenia i jego elementy najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnione są trwałość i bezpieczeństwo. Współpracujemy z markami takimi jak:

    • Wiśniowski

    • Plastmet

    • Polbram

    • Joniec

    • Betafence

    • Uranos

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

bottom of page