top of page
Okna dachowe.jpg

Okna dachowe

Wygoda i funkcjonalność

 

W składzie budowlanym w Czechowicach- Dziedzicach znajdziesz odpowiednie dla swojego domu okna dachowe. Coraz częściej stosuje się je w nowoczesnym budownictwie, gdyż wyglądają niezwykle schludnie. Ponadto posiadają wiele pozytywnych aspektów. Potrafią przepuszczać nawet do 50% więcej światła od okien pionowych, dając tym samym duże doświetlenie pomieszczenia. Umożliwiają również wentylację poddaszy, tworząc przyjazny klimat, a także zapewniają widok na zewnątrz. Okna montowane w płaszczyźnie dachu są też o wiele tańsze od budowania lukarn dachowych. Okna dachowe połaciowe różnią się między sobą przede wszystkim sposobem otwierania. Ta cecha jest niezwykle istotna, ponieważ decyduje o sposobie umieszczenia ich w dachu oraz komforcie użytkowania. Niezależnie od rodzaju okna, powinno ono gwarantować maksymalne doświetlenie i swobodę dostępu do klamki. 

 

Szeroka gama okien dachowych

 

Poza oknami dachowymi w ofercie naszego składu budowlanego w Czechowicach- Dziedzicach posiadamy również:

  • Kołnierz dachowy - stanowi niezbędny element pomiędzy pokryciem dachowym a ramą okna dachowego. Precyzyjnie łączy okno z połacią, zapewniając tym samym dokładne uszczelnienie okna. Warto wybierać kołnierze wykonane z odpornych na korozję materiałów.

  • Wyłaz dachowy - Montowany na poddaszu wyłaz umożliwia wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac serwisowych lub eksploatacyjnych. Rozwiązanie tego typu można zamontować zarówno w poddaszach ogrzewanych, jak i również nieogrzewanych.

  • Rolety dachowe - zewnętrzne rolety na okna dachowe, wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych, odpornych na warunki atmosferyczne. Dlatego też świetnie sprawdzą się o każdej porze roku. W zimie poprawiają termoizolację okna, a latem chronią przed nagrzewaniem. Dają one również możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Ochraniają wnętrze przed hałasem i poprawiają bezpieczeństwo.

 

Dbając o komfort naszych klientów w składzie budowlanym w Czechowicach- Dziedzicach posiadamy najwyższej jakości asortyment od sprawdzonych marek takich jak:

  • Velu

  • Fakro

 

W naszej ofercie na pewno znajdziesz produkt idealny dla swojego domu. Zapraszamy!

bottom of page