top of page
​Technika zamocowań.jpg

Technika zamocowań

W ofercie naszego składu budowlanego w Czechowicach- Dziedzicach posiadamy różnego rodzaju akcesorii do zamocowań, które niezbędne są w wykonywaniu wielu projektów . Przydatne są do prac o różnym charakterze. Zarówno pracy ogrodowej, domowej, jak i przy różnorodnych instalacjach. 

 

Niezbędne akcesoria potrzebne do mocowania

 

W naszym asortymencie znajdziesz:

  • Śruby - jest to gwintowany element łączny, znajdujący wszelakie zastosowanie w branży budowlanej. Łączniki te występują w wielu odmianach różniąc się od siebie rozmiarem i kształtem łba, trzpienia oraz zakończenia.

  • Wkręty - są to połączenia chętnie wykorzystywane zarówno przez majsterkowiczów jak i profesjonalistów. Różnią się od siebie rodzajem i celem użycia. Można użyć ich do łączenia elementów drewnianych i drewnopochodnych, elementów metalowych, a także do łączenia zróżnicowanych materiałów, np. przytwierdzania płyt gipsowo-kartonowych do stelaża wykonanego z drewna lub profili metalowych.  

  • Gwoździe - elementy służące do mocowania i łączenia. Gwoździe różnią się od siebie długością, czy przekrojem, przez co łatwo można dobrać go do danego materiału. Mogą być używane zarówno w przypadku betonu, desek, płyt MDF, czy innych powierzchni.

  • Kołki rozporowe - są to elementy złączne wykorzystywane do mocowania lub osadzania śrub, wkrętów i bolców w powierzchniach różnego rodzaju. Mogą być to zarówno powierzchnie cementowe, ceglane, czy gipsowe. Umieszczony ciasto w otworze kołek, podczas wciskania w niego śruby jest mocno rozpierany, dzięki czemu zwiększa swoją grubość i dokładnie wpasowuje się w otwór.
     

Sprawdzone techniki zamocowań

 

Techniki zamocowań są powszechnie używane w każdego rodzaju pracach, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości elementy, by nie martwić się zniszczonym projektem. W naszym składzie budowlanym w Czechowicach-Dziedzicach znajdziesz sprawdzone produkty, najlepszych na rynku marek. Należą do nich :

  • Koelner

  • Rawplug

  • Mag-Krak

Zapraszamy do zakupów w składzie w Czechowicach- Dziedzicach!

bottom of page